Poznaj opinię naszych klientów
Więcej opinii na nasz temat możesz przeczytać w serwisie opineo.pl - zachęcamy wszystkich naszych klientów do podzielenia się swoją opinią.
„Wybitnie profesjonalnej, obowiązkowej, umiejącej znaleźć szybkie rozwiązania ewentualnych problemów i jednocześnie pełnej fajnej energii i czaru pani Teresie można z całym zaufaniem powierzyć sprzedaż czy wynajem mieszkania. Jestem niezwykle zadowolona ze współpracy.”
Krystyna Sheldon
„Panią Teresę Remkowską znam prawie 6 lat. Wtedy to zdecydowaliśmy się na wyjazd za granicę i szukaliśmy osoby, która mogłaby zaopiekować się naszym mieszkaniem. Pani Teresa została mi polecona przez jedną z moich przyjaciółek. Obecnie, po prawie 6 latach mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy.
- Przez czas naszej współpracy miałyśmy (bo też tak czuję, że działamy razem) różnych Klientów. Większość uczciwych i rzetelnych. Jednak zdarzały się też pożary do szybkiego gaszenia i wówczas Pani Teresa zawsze była gotowa do działania, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą. Jestem przekonana, że właśnie dzięki temu, zostały one szybko ugaszone.
- Pani Teresa, reprezentuje mnie w różnych instytucjach, w sprawach związanych z mieszkaniem, co oszczędza mój czas a czasami zdrowie....
- Zdarzały się w naszej współpracy momenty, kiedy miałyśmy inne zdanie. Wówczas Pani Teresa jasno ale też z szacunkiem prezentowała swoje argumenty. Jednocześnie z
szacunkiem przyjęła moją odmienną od jej, decyzję. Wyobrażam sobie, że nie było to łatwe. Wówczas to moje uznanie wobec umiejętności akceptacji odmiennego stanowiska Klienta, jakie pokazała Pani Teresa, bardzo wzrosło.
- Bardzo cenię sobie pomysłowość Pani Teresy w rozwiązywaniu problemów, dzięki czemu stają się one mniejsze.
- Bardzo lubię optymizm, energię i życzliwość do ludzi, które widzę w Pani Teresie.
Obecnie mieszkam za granicą. Współpraca z Panią Teresą pozwala mi na zajmowanie się innymi rzeczami niż np. znalezienie nowego Klienta, czy myślenie o tym, jak najbezpieczniej sformułować umowę, albo jak znaleźć czas na odwiedziny w Administracji. Za wszystko powyższe jestem wdzięczna i dziękuję. Z tego też powodu rekomenduję usługi Pani Teresy moim znajomym, którzy też korzystają z jej usług. Dziś rekomenduję usługi zarządzania nieruchomościami u Pani Teresy, wszystkim, którzy to rozważają.
Z poważaniem,”
Monika Zurawicka-Szlesińska
„Niniejszym informuję, iż opierając się na moich własnych doświadczeniach – mogę z całą odpowiedzialnością zarekomendować firmę REMKOWSKI NIERUCHOMOŚCI jako rzetelnego, słownego, terminowego pośrednika przy wynajmie lokali mieszkalnych.
Firma REMKOWSKI NIERUCHOMOŚCI w negocjacjach reprezentuje w równym stopniu zarówno interes wynajmującego, jak i najemcy (co nie u wszystkich pośredników jest respektowane).
Z pośrednictwa firmy korzystałam parę razy i jeśli otrzymuję pytanie w sprawie najmu – zawsze polecam w/w firmę”
Maria Bielańska
„Rekomenduję Biuro Remkowski Nieruchomości w Warszawie  oraz osobiście panią Teresę Remkowską. Od ponad 4 lat opiekuje się i zarządza wynajmem mojego mieszkania w Warszawie podczas mojej nieobecności w kraju. Pani Teresa została mi polecona przez zadowolonych ze współpracy z nią znajomych.
Ja również jestem  zadowolony ze tej współpracy. Otrzymuję ze strony p. Teresy niezbędną pomoc w sprawach administracyjnych, pomoc w kwestiach prawnych oraz wsparcie w praktycznie każdej pojawiającej się sprawie, związanej z zarządzaniem mieszkaniem, poszukiwaniem nowego klienta, sporządzaniem umowy, kontakcie z administracją, urzędami etc.
Z powyższych powodów rekomenduję panią Teresę Remkowską i jej biuro Remkowski Nieruchomości.
Z poważaniem. ”
Andrzej Szlesiński
"Pani Teresa z dużym zaangażowaniem opiekowała się mieszkaniem, które wynajmowaliśmy z mężem. Dzięki jej profesjonalizmowi wszystkie sprawy administracyjne jak i bieżące przebiegały bez najmniejszych problemów. A do tego  współpraca z Panią Teresą w pakiecie zawiera dobrą energię i pozytywne nastawienie. Wszystkim, którzy szukają profesjonalnej obsługi nieruchomości bardzo polecam"
Anna Bińczyk
"Praca z Panią Teresą to prawdziwa przyjemność. Po raz kolejny udowodniła swój profesjonalizm i pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Wyjątkowa komunikatywność i gotowość do pomocy jest po prostu niesamowita. To już druga nieruchomość, którą za pośrednictwem firmy Remkowski sprzedaliśmy, tym razem w wyjątkowo krótkim czasie 3 dni od ogłoszenia. Bardzo cenię sobie kompleksowe rozwiązanie sprawy sprzedaży i załatwienie po udzieleniu pełnomocnictwa wszystkich spraw urzędowych, o których przeciętny klient nie ma pojęcia. Serdecznie dziękuję za przesympatyczną współpracę. Bardzo polecam korzystanie z usług biura nieruchomości prowadzonego przez Panią Teresę i jej Małżonka."
Domański Artur
"Firma jest profesjonalna, współpracuję od wielu lat i zawsze jestem zadowolona.
Pani Teresa Remkowska jest zawsze miła, kulturalna i  skuteczna.  W 100 %  polecam."
Grażyna Dreger Hamera