Poznaj opinię naszych klientów
Więcej opinii na nasz temat możesz przeczytać w serwisie opineo.pl - zachęcamy wszystkich naszych klientów do podzielenia się swoją opinią.
„Wybitnie profesjonalnej, obowiązkowej, umiejącej znaleźć szybkie rozwiązania ewentualnych problemów i jednocześnie pełnej fajnej energii i czaru pani Teresie można z całym zaufaniem powierzyć sprzedaż czy wynajem mieszkania. Jestem niezwykle zadowolona ze współpracy.”
Krystyna Sheldon
„Panią Teresę Remkowską znam prawie 6 lat. Wtedy to zdecydowaliśmy się na wyjazd za granicę i szukaliśmy osoby, która mogłaby zaopiekować się naszym mieszkaniem. Pani Teresa została mi polecona przez jedną z moich przyjaciółek. Obecnie, po prawie 6 latach mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy.
- Przez czas naszej współpracy miałyśmy (bo też tak czuję, że działamy razem) różnych Klientów. Większość uczciwych i rzetelnych. Jednak zdarzały się też pożary do szybkiego gaszenia i wówczas Pani Teresa zawsze była gotowa do działania, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą. Jestem przekonana, że właśnie dzięki temu, zostały one szybko ugaszone.
- Pani Teresa, reprezentuje mnie w różnych instytucjach, w sprawach związanych z mieszkaniem, co oszczędza mój czas a czasami zdrowie....
- Zdarzały się w naszej współpracy momenty, kiedy miałyśmy inne zdanie. Wówczas Pani Teresa jasno ale też z szacunkiem prezentowała swoje argumenty. Jednocześnie z
szacunkiem przyjęła moją odmienną od jej, decyzję. Wyobrażam sobie, że nie było to łatwe. Wówczas to moje uznanie wobec umiejętności akceptacji odmiennego stanowiska Klienta, jakie pokazała Pani Teresa, bardzo wzrosło.
- Bardzo cenię sobie pomysłowość Pani Teresy w rozwiązywaniu problemów, dzięki czemu stają się one mniejsze.
- Bardzo lubię optymizm, energię i życzliwość do ludzi, które widzę w Pani Teresie.
Obecnie mieszkam za granicą. Współpraca z Panią Teresą pozwala mi na zajmowanie się innymi rzeczami niż np. znalezienie nowego Klienta, czy myślenie o tym, jak najbezpieczniej sformułować umowę, albo jak znaleźć czas na odwiedziny w Administracji. Za wszystko powyższe jestem wdzięczna i dziękuję. Z tego też powodu rekomenduję usługi Pani Teresy moim znajomym, którzy też korzystają z jej usług. Dziś rekomenduję usługi zarządzania nieruchomościami u Pani Teresy, wszystkim, którzy to rozważają.
Z poważaniem,”
Monika Zurawicka-Szlesińska
„Niniejszym informuję, iż opierając się na moich własnych doświadczeniach – mogę z całą odpowiedzialnością zarekomendować firmę REMKOWSKI NIERUCHOMOŚCI jako rzetelnego, słownego, terminowego pośrednika przy wynajmie lokali mieszkalnych.
Firma REMKOWSKI NIERUCHOMOŚCI w negocjacjach reprezentuje w równym stopniu zarówno interes wynajmującego, jak i najemcy (co nie u wszystkich pośredników jest respektowane).
Z pośrednictwa firmy korzystałam parę razy i jeśli otrzymuję pytanie w sprawie najmu – zawsze polecam w/w firmę”
Maria Bielańska
„Rekomenduję Biuro Remkowski Nieruchomości w Warszawie  oraz osobiście panią Teresę Remkowską. Od ponad 4 lat opiekuje się i zarządza wynajmem mojego mieszkania w Warszawie podczas mojej nieobecności w kraju. Pani Teresa została mi polecona przez zadowolonych ze współpracy z nią znajomych.
Ja również jestem  zadowolony ze tej współpracy. Otrzymuję ze strony p. Teresy niezbędną pomoc w sprawach administracyjnych, pomoc w kwestiach prawnych oraz wsparcie w praktycznie każdej pojawiającej się sprawie, związanej z zarządzaniem mieszkaniem, poszukiwaniem nowego klienta, sporządzaniem umowy, kontakcie z administracją, urzędami etc.
Z powyższych powodów rekomenduję panią Teresę Remkowską i jej biuro Remkowski Nieruchomości.
Z poważaniem. ”
Andrzej Szlesiński
"Pani Teresa z dużym zaangażowaniem opiekowała się mieszkaniem, które wynajmowaliśmy z mężem. Dzięki jej profesjonalizmowi wszystkie sprawy administracyjne jak i bieżące przebiegały bez najmniejszych problemów. A do tego  współpraca z Panią Teresą w pakiecie zawiera dobrą energię i pozytywne nastawienie. Wszystkim, którzy szukają profesjonalnej obsługi nieruchomości bardzo polecam"
Anna Bińczyk
"Praca z Panią Teresą to prawdziwa przyjemność. Po raz kolejny udowodniła swój profesjonalizm i pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Wyjątkowa komunikatywność i gotowość do pomocy jest po prostu niesamowita. To już druga nieruchomość, którą za pośrednictwem firmy Remkowski sprzedaliśmy, tym razem w wyjątkowo krótkim czasie 3 dni od ogłoszenia. Bardzo cenię sobie kompleksowe rozwiązanie sprawy sprzedaży i załatwienie po udzieleniu pełnomocnictwa wszystkich spraw urzędowych, o których przeciętny klient nie ma pojęcia. Serdecznie dziękuję za przesympatyczną współpracę. Bardzo polecam korzystanie z usług biura nieruchomości prowadzonego przez Panią Teresę i jej Małżonka."
Domański Artur
"Firma jest profesjonalna, współpracuję od wielu lat i zawsze jestem zadowolona.
Pani Teresa Remkowska jest zawsze miła, kulturalna i  skuteczna.  W 100 %  polecam."
Grażyna Dreger Hamera
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Teresie Remkowskiej z biura Remkowski Nieruchomości za bardzo sprawne przeprowadzenie całego procesu najmu lokalu mieszkalnego oraz współpracę trwającą ponad 2 lata.
W naszym przypadku ofertę nieruchomości wyszukaliśmy na stronie www, a tam dane kontaktowe do Pani Teresy. Pani Teresa w rozmowie telefonicznej udzieliła nam szczegółowych informacji i odpowiedzi na postawione przez nas pytania. Oględziny mieszkania utwierdziły nas w tym, że warto zaufać Pani Teresie. Bardzo dobrze wykazała się w pośredniczeniu miedzy właścicielami a nami, jako najemcami. Panią Teresę Remkowską charakteryzuje niespotykany profesjonalizm, który można odczuć na każdym etapie współpracy.
Pani Teresa to człowiek na którym naprawdę można polegać, który służy swoim doświadczeniem, radą, pomocą. Jest doskonałym i skutecznym pośrednikiem, a przede wszystkim miłą i sympatyczną osobą o wielkim sercu. Pozostaje w stałym kontakcie z klientem, odpowiada sprawnie i szybko na wiadomości oraz wyjaśnia wszystkie niepokojące kwestie.
Z całego serca możemy polecić Panią Teresę Remkowską jako sprawdzonego agenta nieruchomości oraz jako osobę godną zaufania.
Aleksandra i Sylwester Krupa
Bardzo polecam biuro Remkowski Nieruchomości w Warszawie Pani Teresy Remkowskiej za profesjonalizm, odpowiedzialność, rzetelność, wyrozumiałość, cierpliwość ale przede wszystkim za serce jakie okazuje klientom.
Michele Kościesza